5 niezwykłych form kartek z 7 dni

Cześć!
W minionym tygodniu wzięłam udział w warsztatach on-line organizowanych przez sklep Artimeno. Kurs ten zakładał naukę wykonania 5 nietypowych form kartek w 7 dni. Poniżej zobaczyć możecie wszystkie 5 kartek, które wykonałam. Niektóre formy kartek planuję wprowadzić do swojej stałej oferty, natomiast niektóre raczej nie zostaną ze mną na dłużej 😀 ale muszę jeszcze raz wszystko przerobić i przemyśleć temat 🙂
Kartki w nietypowych formach wykonane być mogą oczywiście na każdą, dowolną okazję – ogranicza nas tylko wyobraźnia 🙂
Dajcie znać, jak Wam się podobają!
Kartka sztalugowa – w wersji z shaker boxem lub bez shaker boxa (kartka mieści się w pudełku 15×15 cm, składa się na płasko. Życzenia można umieścić na spodzie kartki lub też na osobnym arkuszu papieru z pasującym wzorem.


Kartka typu swing – kartka otwiera się i zamyka, a wraz z nią porusza się okienko. Kartka składa się na płasko do wymiaru 14x14cm i mieści do pudełka 15×15 cm. Życzenia można umieścić na tylnej stronie okienka lub na osobnym arkuszu papieru z pasującym wzorem.
Kartka typu twist and pop-up – ta kartka w formacie 10×15 cm (będę ją wykonywać w formacie 10×14,8 cm lub 10,5×14,8 cm), po rozłożeniu rozwija się harmonijka, która prezentuje ilustracje, można na ilustracjach umieścić życzenia, dowolne napisy lub zostawić je niezapisane. Życzenia można również umieścić na wewnętrznych okładkach kartki lub na osobnym arkuszu z pasującym wzorem.
Kartka typu pop up – pudełko. Kartka składa się na płasko do rozmiaru 14×14 cm i mieści do pudełka 15×15 cm, rozkłada się do formy małego pudełeczka z dekoracjami, jak na zdjęciu. Na tej kartce można umieścić życzenia albo na pleckach kartki (są puste) albo na osobnym arkuszu papieru z pasującym wzorem.
Kartka typu spinner – po okręgu (lub linii prostej) porusza się wirujący element – w kartce na zdjęciu są to motylki. Kartka w formacie 10×14,8 cm lub 10,5×14,8 cm. Życzenia umieszcza się w środku.
A tu znów wszystkie karteczki 🙂

Pozdrawiam Was serdecznie,
Domi 🙂