Album na Dzień Dziecka dla Nataszy

Hej 🙂
Minęło już bardzo dużo czasu i dopiero dzisiaj udało mi się ogarnąć i film i zdjęcia albumu, który wykonałam z okazji Dnia Dziecka dla wnuczki naszej znajomej.
Zdjęcia albumu możecie zobaczyć poniżej, zapraszam Was również do obejrzenia krótkiego filmiku, w którym o nim opowiadam i pokazuję różne zakamarki 🙂
Album wykonałam z kolekcji Mintaya – Kiddie, natomiast wstawki z serduchami to Obietnice z Magicznej kartki, które wspaniale do siebie pasują 🙂
Album zapakowałam w specjalne pudełko:

Cały album ma rozmiar 16x16cm i przygotowany jest na zdjęcia w rozmiarze 9×13 cm. W sumie ma 4 karty, ale ozdobione są również okładki od środka. Na okładce zrobiłam serduszko z shaker boxem.

Po lewej znajduje się kieszonka z matami na zdjęcia, a po prawej strona zamykana na klapkę – co ciekawe, klapka jest jednocześnie książeczką, która wyjmuje się i chowa między stronami karty albumowej 🙂

Na kolejnych stronach: po lewej kieszonki na skos z matami na zdjęcia, a po prawej harmonijka zamykana na magnes z shaker boxem.

 

Kolejne dwie strony to po prostu mata na zdjęcie po lewej, a po prawej wodospad, zamykany na magnes.

I kolejne dwie 🙂 po lewej klasyczna kieszonka, w którą maty na zdjęcia wkłada się bokiem, a po prawej zakładki, zamykane na magnes.

I ostatnie dwie strony: po lewej podwójna kieszonka na maty wkładane od góry, a po prawej (wewnętrzna strona tylnej okładki) obrazek z elementami do wycinania.

Album zawiązywany jest na wstążkę. I spersonalizowany na grzbiecie.
I jak Wam się podoba? Jeszcze raz zapraszam Was do obejrzenia filmiku z albumem 🙂

Domi 🙂