Wesołych Świąt! – kartka z wieńcem bożonarodzeniowym

Nikt mi nie wmówi, że nie myśli już o nadchodzących Świętach. Nie wypada jeszcze co prawda słuchać świątecznych piosenek (a może i wypada, ale klimatu brakuje, szczególnie w tak ciepłe, listopadowe dni), ale pewnie pomysły na prezenty kotłują Wam się w głowach 🙂
Tak samo jest z kartkami z życzeniami, warto wysłać je nawet dwa tygodnie przed Świętami, aby uniknąć pocztowego przeładowania wysyłkami, a także zdecydowanie wcześniej je wykonać.
Kartkę wykonałam na bazie z papieru kraftowego 13,5×13,5 cm. Tło, napis oraz gwiazdki wykonane są z papierów pochodzących z zestawu Doodlebug Design – Milk&Cookies Boże Narodzenie (swoją drogą to jedna z najpiękniejszych ryz papieru, jakie kiedykolwiek widziałam).
Gałązki wycięte były wykrojnikiem w papierze z kartonu fotograficznego z Tchibo, bordowe wstawki również z tej ryzy. Każda kolejna gałązka była przyklejana oddzielnie (serio, zobaczcie co wychodzi z wykrojnika!). Całość „ukoronowałam” perełkami i cyrkoniami.
Tę kartkę wykonałam z myślą o scrapbookingowym wyzwaniu listopadowym ogłoszonym na blogu The Scrappy Sketches. Wyzwanie to polega na wykonaniu kartki według przedstawionej mapki. Moja interpretacja mapki wygląda właśnie tak, jak poniżej 🙂
Postanowiłam zgłosić tę kartkę również do wyzwania na blogu Sklepik Gosi – na kartkę bożonarodzeniową.
Mapka prezentuje się tak:
To moje pierwsze wyzwanie kartkowe – trzymajcie kciuki!
Domi